تبلیغات
آقای ایده - معرفی شخصیت های واچ داگز (اختصاصی تک تایم)

آقای ایده

ツ شما آقای ایده ی خودتان هستید

یکی از ویژگی های جالب بازی watch dogs 2 شخصیت های آن هستند پس به جاست که قبل از بررسی داستان یا ویژگی های بازی به بررسی شخصیت ها بپردازیم .شخصیت ها قهرمان نیستند، بلکه تنها جوانانی هستند که آزادی و تفریح می خواهند. آن ها به دنبال تخریب نیستند بلکه هدف های بزرگ تری را دنبال می کنند. آن ها افراد بدی نیستند، به دنبال از بین بردن جامعه نیستند، آن ها هدفی دارند و درباره آن جدی اند .http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/c3ea-Picture8.png

آن هدف حفظ حریم شخصی مردم و آگاه کردن آن ها نسبت به سیاست مدار ها و شرکت هاست .گرافیتی، ادبیات خاص، دست دادن های خاص، شوخی های ریز و سلفی انداختن و هر چیزی که از جوان ها انتظار دارید را دارند .
مهم ترین شخصیت های بازی Marcus Holloway ، Wrench ، Sitara و Josh هستند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.


مارکوس


http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/b4df-Picture9.png

مارکوس
 شخصیت اصلی بازی و شخصیتی است که شما در غالب او به انجام بازی می پردازید . مارکوس یک برنامه نویس و هکر جوان است که برنامه نویسی را خود آموخته. مارکوس یک دو رگه آفریقایی آمریکایی است که در اوکلند بزرگ شده. در تریلر ها می بینیم او یک سایت ظاهرا «ctOS» را هک کرده و در حال پاک کردن اطلاعات خود در آن است. مارکوس در کالیفرنیا برای رسیدن به اهداف خود دنبال افرادی شبیه به خود می گردد و در نهایت به گروه «Dedsec» و سایر شخصیت های بازی می رسد .از ویژگی های جالب مارکوس می توان به صلاح او اشاره کرد«که یک صلاح کاملا متفاوت و غیر متعارف و در عین حال سریع، کاربردی و جالب است که به صورت دستی درست شده» همچنین او یک Quad Copter و یک ماشین کنترلی دارد که در طول بازی می توانید از آن ها استفاده کنید .


wrench
http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/dfba-Picture10.png

««wrench»به معنی آچار» نزدیک ترین دوست مارکوس در بازی است.  «wrench» مهندس اصلی گروه و حلال مشکلات است.  «wrench» همچنین مسئول به هم ریختن است. در یکی از تریلر ها می بینیم که او راه فرار مارکوس از یک محل را درست می کند. «wrench»  عاشق دردسر است و همیشه به دنبال یک جنگ یا دعوای خوب است. یکی از ویژگی های جالب این شخصیت نقاب اوست که آن طور که دیده ایم جای چشم های او تغییر می کند و شکل های مختلفی«مثل X ، # ،~ ، O و ... » را می گیرد. و در عین حال از پشت این نقاب عجیب به خوبی همه چیز را می بیند .Sitara

http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/708d-Picture11.png

«Sitara» یاغی و در عین حال جدی است. او مسئول گرافیتی ها و کار های هنری گروه است. او به دنبال تغییر اوضاع از طریق هنر و رساندن پیام خود از این راه است. او به دنبال این است که به صورت روانی روی مردم تاثیر بگذارد. در یکی از تریلر ها مارکوس قبل از وارد شدن به محل مورد نظر برای مأموریت از «Sitara» می خواهد که یک آهنگ جدید برای او بفرستد.
 • آقای ایده

  دوربین نیکون :: یکشنبه 20 فروردین 1396 03:02 ب.ظ

  سلام. عالی بود! روز خوش

 • آقای ایده

  تشریفات عروسی :: یکشنبه 20 فروردین 1396 06:23 ق.ظ

  سلام. مطالب وبلاگ عالی! اوقات خوب و خوشی داشته باشی دوست خوبم

آخرین عناوین

نظرسنجی

تا چه حد از مطالب وبلاگ راضی بودید ؟


weblog242@gmail.com

خلاقیت به معنی مرتبط و متصل کردن موارد مختلف به یکدیگر است. وقتی شما از افراد خلاق می پرسید چطور مسئله یی را پدید آوردند، ممکن است قدری احساس گناه کنند. چونکه احتمالاً در پس ذهنشان متصورند کار اصلی را آنها انجام نداده اند. دیدگاه متفاوت این افراد، به خلق یک امر دگرگون شده منجر گشته است و البته بعد از مدتی این مسئله برای خودشان نیز واضح خواهد شد. "استیو جابز "

سازنده : محمدرضا حیدری

 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 آقای ایده

نویسندگان

کلیه حقوق آقای ایده محفوظ است. مدیر سایت: محمدرضا حیدری