تبلیغات
آقای ایده - نوآورانه‌ترین کتابی که تاکنون دیده‌اید!

آقای ایده

ツ شما آقای ایده ی خودتان هستید

درست مانند دیگر برنامه‌های شبانگاهی، عرضه‌ی یک محصول جدید از سوی شرکت اپل، این بار سوژه‌ی خنده‌ی برنامه‌ی «لیت شو» با اجرای استیون کولبر شده است. در قسمتی از برنامه‌ی چند شب پیش لیت شو، ویدیویی طنز با سبکی مشابه به ویدیوهای رسمی معرفی شرکت اپل از محصولاتش پخش شد. در این ویدیوی طنز، مردی با لهجه‌ی بریتانیایی وظیفه‌ی اصلی معرفی محصول جدید اپل را بر عهده دارد. صدای این فرد شباهت بسیاری به صدای جانی آیو، طراح ارشد اپل دارد که معمولاً در ویدیوهای رسمی رونمایی از محصولات جدید اپل، وظیفه‌ی معرفی آن‌ها را بر عهده دارد.
در این ویدیو، قابلیت‌های کتاب تصویر «طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا» که اخیراً توسط این غول فناوری رونمایی شده بود، مورد بررسی عمیق قرار می‌گیرد. در حالی که یک کتاب می‌تواند دارای کم‌ترین ارتباط ممکن با حوزه‌ی فناوری باشد، فردی که صدای مشابهی با جانو آیو دارد، ویدیو را با یادآوری محصولات گذشته‌ی اپل که دارای عنوان «کتاب» (Book) بودند، آغاز می‌کند. «در گذشته آیبوک و مک بوک را داشتیم، و حالا پیشرفته‌ترین بوکی که تاکنون تولید کرده‌ایم. اپل بوک. با بهره گیری از نوآورانه‌ترین فناوری از سال 1440 میلادی، قادر شدیم تا تجربه‌ی کاملاً آشنایی را برای شما به ارمغان بیاوریم و برای آن 300 دلار از شما بگیریم.»

بهترین قسمت ویدیو اما تعلق به صحبت‌های خانم مهندس طراحی دارد که برداشت می‌شود بر روی این پروژه کار کرده است. «فناوری تاچ پیج (کاغذ لمسی) به شما اجازه می‌تواند تا به راحتی با قرار دادن انگشتتان بر روی کاغذ و کشیدن آن، صفحات را عوض کنید.» سپس به کاربران گفته می‌شود که برای فوق‌العاده کردن اپل بوک، صفحات به صورت پشت سر هم قرار گرفته‌اند. عجب نوآوری!

برنامه‌ی لیت شو موفق شده است با تقلید از سبک رونمایی‌های رسمی شرکت اپل از محصولاتش، ویدیوی طنز بسیار خوبی را تولید کند. این ویدیوی طنز را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.
[http://www.aparat.com/v/ZYelk]

آخرین عناوین

نظرسنجی

تا چه حد از مطالب وبلاگ راضی بودید ؟


weblog242@gmail.com

خلاقیت به معنی مرتبط و متصل کردن موارد مختلف به یکدیگر است. وقتی شما از افراد خلاق می پرسید چطور مسئله یی را پدید آوردند، ممکن است قدری احساس گناه کنند. چونکه احتمالاً در پس ذهنشان متصورند کار اصلی را آنها انجام نداده اند. دیدگاه متفاوت این افراد، به خلق یک امر دگرگون شده منجر گشته است و البته بعد از مدتی این مسئله برای خودشان نیز واضح خواهد شد. "استیو جابز "

سازنده : محمدرضا حیدری

 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 آقای ایده

نویسندگان

کلیه حقوق آقای ایده محفوظ است. مدیر سایت: محمدرضا حیدری