تبلیغات
آقای ایده - سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را متوقف مکرد!

آقای ایده

ツ شما آقای ایده ی خودتان هستید

سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را متوقف می‌کند!

از زمان عرضه گلکسی نوت 7، سامسونگ به دلیل مشکلاتپیش آمده برای این گوشی و انفجارهای آن روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشت و حتی صدور فراخوان جمع آوری و تعویض این گوشی نیز به جای بهبود اوضاع، این کمپانی را در مشکلات بیشتری غرق کرد چراکه اخیراً گزارشاتی مبنی برآتش سوزی مدل‌های ایمن نیز منتشر شد.

اکنون به گزارش خبرگزاری کره‌ای Yonhap، سامسونگ تولیدگلکسی نوت 7 را متوقف کرده تا مشکل بروز آتش سوزی درمدل‌های ایمن را به دقت بررسی کند. یک منبع ناشناس در بین تأمین کنندگان سامسونگ نیز می‌گوید این تصمیم با همکاری با مقامات چین، ایالت متحده آمریکا و کره جنوبیگرفته شده است. در ادامه نیز این منبع می‌گوید:«این تصمیم شامل کارخانه سامسونگ در ویتنام که وظیفه تولید جهانیگلکسی نوت 7 را بر عهده دارد نیز می‌باشد

سامسونگ هنوز در این رابطه صحبتی نکرده اما به طور کلیاتخاذ چنین تصمیمی از سوی این کمپانی کره‌ای غافلگیرکننده نیست. تصمیم بی سابقه مبنی بر فراخوان جمع آوری گلکسی نوت 7 در میان ترس مردم از انفجار این گوشی ممکن است به اندازه کافی بد بوده باشد اما سامسونگ پس از آن به تمام مشتریان خود اطمینان داد که مدل‌های جایگزین شده ایمن هستند و این مشکل در آن‌ها رفع شده است اما طی روزهای بعد 7 گزارش مختلف درباره انفجار مدل‌های جایگزین شده منتشر شد که ضربه سنگین‌تری به اعتبار سامسونگ وارد کرد.

در این رابطه هر 4 اپراتور بزرگ آمریکا، به تمام مشتریانگلکسی نوت 7 پیشنهاد بازپرداخت هزینه داده‌اند، بنابراین اگر سامسونگ بتواند مشکل این گوشی را حل کند باز همتضمینی وجود ندارد که این اپراتورها در آینده از این گوشی حمایت کنند. AT&T و T-Mobile نیز فروش و تعویض گلکسینوت 7 را متوقف کرده‌اند و به مشتریان این گوشی توصیهکرده‌اند برای تعویض گوشی خود با سایر مدل‌ها اقدام کنند.

با این حال تا زمانی که سامسونگ به صورت رسمی نسبت به این خبر واکنش نشان دهد باید منتظر بمانیم. در ساعات آتی با آقای ایده همراه باشید تا با اخبار جدیدتر از سرنوشت نهاییگلکسی نوت 7 با خبر شویم.

آخرین عناوین

نظرسنجی

تا چه حد از مطالب وبلاگ راضی بودید ؟


weblog242@gmail.com

خلاقیت به معنی مرتبط و متصل کردن موارد مختلف به یکدیگر است. وقتی شما از افراد خلاق می پرسید چطور مسئله یی را پدید آوردند، ممکن است قدری احساس گناه کنند. چونکه احتمالاً در پس ذهنشان متصورند کار اصلی را آنها انجام نداده اند. دیدگاه متفاوت این افراد، به خلق یک امر دگرگون شده منجر گشته است و البته بعد از مدتی این مسئله برای خودشان نیز واضح خواهد شد. "استیو جابز "

سازنده : محمدرضا حیدری

 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 • آقای ایده
 آقای ایده

نویسندگان

کلیه حقوق آقای ایده محفوظ است. مدیر سایت: محمدرضا حیدری